Welcome to TIKE

mediterranean grill restaurant

забронювати стіл

Turkish Restaurants in Kiev

taste the most delicious desserts

view menu

великий вибір страв

в бізнес ланч меню

view menu

Our Story

Р есторан Tike - це прекрасне поєднання турецької кухні з гостинністю жителів Туреччини. Головна родзинка ресторану - це приготування страв на мангалі прямо на очах у гостей. По суті, Tike можна назвати м'ясним рестораном, так як в меню представлена велика різноманітність страв з баранини і курки. Також заклад пропонує бізнес-ланчі та смачні сніданки, що прекрасно підійде для тих, хто живе або працює на Подолі.

Tike – це велика та дружна родина, яку об'єднують сімейні цінності, турецькі традиції, тепла та затишна східна атмосфера. Ми завжди раді нашим гостям та пропонуємо їм найсмачніші страви, напої, кальяни. Наші кухарі готують для вас з любов’ю, як для родини.

Якість для Tike – дуже важливий компонент. Ми завжди надаємо найвищий рівень сервісу та страви найвищого гатунку. Для нас важливий кожен гість і його думка про нас.

Наш інтер’єр виконаний в неповторному турецькому стилі, щоб занурити вас у казкову атмосферу східних країн. А наша команда зробить усе необхідне, аби ви відчули справжню східну гостинність та стали нашими постійними гостями!

Рекомендується для: бізнес-ланчу, веселої вечірки, зустрічі з друзями.

BOOK A TABLE NOW !

Book Now

Interior Halls

Subscribe to the TIKE newsletter